Mutfak

Karaca’dan Dünyada Bir İlk: Fine Pearl Serisi

Ülkemizin en ünlü ve lider markası olan Karaca, bir muhteşemliğe imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Gerçek inci kullanılarak  üretilen porselenden tasarladığı çok özel ve çok zarif Fine Pearl yemek takımı koleksiyonunu beğeniye çıkardı. Dünyanın en değerli ve en ayrıcalıklı yemek takımı olma özelliğini taşıyan Karaca Fine Pearl yemek takımı gerçek incilerden üretilmiştir. Zarafetin, narinliğin, kıymetli olanın, sadeliğin ve saflığın tam karşılığını bulduğu İnci, insanoğlunun sanatı, güzelliği, kendini keşfettiği andan itibaren her dönemde büyük ilgi görmüş ve değerinden hiç bir şey kaybetmemiştir. Çünkü incinin kendine has çok özel bir çekiciliği, hassaslığı, parlaklığı, çarpıcılığı ve garip bir enerjisi vardır.

Karaca insana verdiği önem, değer ve en güzeli hak ettiğine olan inancı ile doğanın adeta insanoğluna bir armağanı olan inciyi sofralara taşıyor ve yemek masalarına asaleti, şıklığı getiriyor. Karaca Fine Pearl Serisi ile ziyafetleriniz antik bir seremoni havasına bürünüyor. Fine Pearly yemek takımları ile sıradan olmanız mümkün değil. Mutlaka içinize dolan mutluluğu, hazzı, ayrıcalığı, saflığı, size yaydığı özel enerjiyi hissedecek ve ihtişamı tüm detaylarıyla yaşayacaksınız. Karaca Fine Pearl 86 parça yemek takımı hammaddesine katılan inci sayesinde son derece ince ve şeffaftır. Karaca’nın en iddialı tasarımı olan Fine Pearl serisinde el işçiliğinin ön planda olduğu hemen fark edilir.

Karaca trend fine pearl serisi ile yemek yemeği bir sanat haline dönüştürüyor ve değer katıyor. Karaca fine pearl serisi ile sınırları zorluyor. Artık bir dünya markası haline dönüşmüş olan Karaca, yeni ve farklı yaklaşımları ile sektörde lider olduğunu kanıtlıyor. Üstelik Karaca yeni Fine Pearl yemek takımları ile klasik yemek takımı tasarımlarını değiştiriyor ve fonksiyonellik ekliyor. Fine Pearl serisi birbirinden farklı stillerden oluşan tasarımları ile sofraların vazgeçilmezi, değerli anların varoluş sebebi, özel masaların zarif porselenleri ve en lezzetli yemeklerin tamamlayıcısı olarak hayatımızda yerini alıyor.

Karaca Fine Pearl serisi 12 adet yemek tabağı, 12 adet servis tabağı, 12 adet pasta tabağı, 12 adet çorba kasesi, 6 adet kahve fincanı ve tabağı, 6 adet çay fincanı ve tabağı, 4 adet küçük boy kayık tabak, 4 adet büyük boy kayık tabak, 2 adet tuzluk, 2 adet biberlik, 2 adet kürdanlık ve 1 adet kapaklı çorbalık olmak üzere toplamda 86 parçadan oluşmaktadır. Yaklaşık olarak 2.250 ile 2.500 TL. arasında değişen fiyat aralığı ile satışa sunulmuş olan Karaca Fine Pearl Yemek Takımları mutlaka her kadının çeyizinde, evinde olmalı, her kadın incinin zarifliğini, asaletini, özelliğini, kalitesini yaşamalı diyorsanız galerimizi tıklayarak Karaca Fine Pearl Serisi yemek takımı modellerini incelemeli ve fikir edinmelisiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.