Ev Dekorasyonu

Modern Duvar Bordürleri

Dekorasyon alanında her bir yenilik dekorasyonumuzu bir adım daha güzelleştirerek öne geçirir. Bu bilinçle yola çıkarak, dekorasyonumuzu güzelleştirmek için duvar dekorasyonunda son yenilik olan yeni sezon duvar bordür modellerine göz atalım. Duvar kağıtları içinde sessiz gibi görünen aslında dekorasyona katıldığında çok ses getiren genelde şeritler halinde karşımıza çıkan duvar bordürleri duvar dekorasyonumuzun havasını değiştirmeyi bazen başlı başına üstleniyor. Duvar bordürleri bazen duvarlarımıza iki farklı duvar kağıdı uyguladığımız zaman biraz daha görselliği arttırmak için kullanırız. Bazen de duvarımızın boyasına renk katmak adına duvar bordürlerinden yararlanırız.

Duvar bordürlerini yaşam alanlarımızın her duvarına uygulayabileceğimiz gibi özellikle çocuk odası duvar bordürleri ile bebek odası duvar bordürleri daha çok talep gördüğünü söyleyebiliriz. Bugünlerde evlerinizin, iş yerlerinizin ve de ofislerinizin duvar dekorasyonlarında küçük bir yeniliğe gitmeyi düşünüyorsanız, bu yeniliği duvar bordür tasarımlarıyla yapabilirsiniz. Galerimizde sizler için çok güzel duvar bordür örneklerine yer verdik. Galerimizi tıklayarak modern duvar bordür görsellerini inceleyebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.