Mutfak

Karakteristik Şık Mutfak Fikirleri

Eski tarz bir mutfağa rustik ve lüks sade bir detay katmak harika bir kombinasyon oluşturur. Mutfak dekorasyonunun bu tarzı ülke köklerinin eski mutfak tarzına taşır ancak vurgu tatlı ve pratiktir. Evimizin kalbine gerçek anlamda eklektik bir stil getirebilecek modern endüstriyel ve aynı zamanda rustik etkileri eklemek, klasik ülke mutfaklarından farkını ortaya koyar.

Kaba bir mutfağa lüks detaylar ile modern dokunuşlar vererek yeni bir karakter yaratın

Bu hafif parlak modern mutfak uzantısının gösterdiği gibi şık  ve rahat tarzı tercih edebilirsiniz.Ahşap zeminler ve uyumsuz antika sandalyelerden açık raflara ve endüstriyel aydınlatmalara (bu alana uyması için büyük ölçekte) sahip olan bütün özellikler var. Sonuç, havadar ve hoş hisseden kaba-lüks bir bitiş.

Karakteristik Şık Mutfak Fikirleri

Karakteristik Şık Mutfak Fikirleri

Eski bir mutfağa çağdaş yaşam dolu bir son verin

Bu bir ülke mutfağı mıdır? Endüstriyel bir mutfak mı? Her ikisinin aynı anda öğeleriyle birlikte, aslında dağınık bir görünüm olduğunu söyleyebiliriz.Boyalı karışık taş birimlerinin üzerinde duvardaki sıkışmış preslenmiş kalay fayansları kesinlikle farklı bir tarz oluşturuyor! Antik ve eski aksesuarlar ile mobilyalar – çoğunlukla donuk metalden yapılmıştır – farklı unsurları bir arada tutarak mekana yerleştirilir. Masif ahşap kahvaltı barı mutfağa daha doğal sıcaklık ve renk getirir.

Karakteristik Şık Mutfak Fikirleri 1

Kaba ve hazır bir alan için ayaklı mobilyaları seçin

Serbest duran mutfak mobilyaları, farklı ve şık bir görünüm elde etmek için mükemmel bir yoldur. Bu camla kaplı boyalı dolap, plakalar, seramik ve servis malzemelerinin eklektik bir koleksiyonunu hem saklar hem sergiler. Kaba ahşap aksan ve ahşap paneller alana daha rahat bir ton verir.

Karakteristik Şık Mutfaklar

Renkli eski şık aksesuarlar ile beyaz mutfağı güçlendirin

Sıcak ahşap tezgahlar, metro karolarından panelli ünitelere, endüstriyel metalden boyalı döşeme tahtalarına kadar dokusal yüzeylerle donatılan tamamen beyaz bir mutfağa rahat bir his getirir. Modern ve şık bir mutfak görünümü oluşturmak, klasik bar tabureleri, soluk mavi sarkıt tonları ve duvarda asılı duran eser serisi gibi renkli ve iyi yerleştirilmiş aksanlar beyaz mutfaklara taze ve eğlenceli görünüm yaratır.

şık beyaz mutfaklar

şık mutfaklar

Eski bir mutfakta klasik ve endüstriyel tarzı karıştırın

Yerleşik ahşap tezgahlara sahip akıllı modern bir ülke mutfağı, zıt malzemelerin mobilya parçaları ve mutfak aksesuarlarından yararlanmaktadır. Eski metalden ve yıpranmış deriden yapılmış olan eski bar tabureleri, bu yapılandırılmış alana rahat bir unsur getirirken boyanmış metal kolye tonları şık bir dokunuş sergiliyor. Retro tencere ve saklama kavanozları eski ve şık serisini tamamlarlar.

Karakteristik Şık Mutfak Tasarımları

Karakteristik Şık Mutfak Tasarımları

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.