Ev Aksesuarları

Lumini Modern Aydınlatma Modelleri

Written by Secret

İç mekan dekorasyonunda en önemli dekoratif ögelerden biri hiç kuşkusuz aydınlatma elemanlarıdır. Evinizi hangi stilde ve hangi malzeme ile dekore ederseniz edin aydınlatma doğru yapılmamışsa hep bir şeyler eksik kalacaktır. Bu noktada Lumini Aydınlatma modern avize modelleri ile bu eksikliği kapatacak ve avizelerdeki muhteşem tasarımlar ile de dekorasyonunuza güçlü bir vurgu yapacaktır. Özellikle salon dekorasyonuna daha uygun olan ve bu yazımızda bir kaç güzel örnekle sizlere tanıtmak istediğimiz lumini modern aydınlatma modelleri ortamı başkalaştıracak ve dekorasyonun odak noktası olacaktır. Her biri yüksek bir işçilik ve titizlik içeren ve adeta birer sanat eseri sayılabilecek olan dekoratif Lumini avize modelleri ile ayrıcalıklı ve farklı bir mekana sahip olabilirsiniz. Duvara monte edilebilen aplikler, tavana sıfır aydınlatmalar, sarkıtlar özel tasarımları ile özel bir konumu kesinlikle hak ediyorlar. Üfleme cam tekniğinin kullanıldığı modellerde yüksek işçilik ve el emeği hemen dikkati çekiyor, kristallerin kesimi, parlaklığı, zarif dizaynı ağırbaşlı ama cazibeli bir havayı taşıyor, metalin ustaca işlenmesi sanatsal bir yorumla avizelerde  hayat buluyor. Lumini aydınlatma ürünleri kesinlikle özel bir ilgiyi  hakediyor ve evinize değer katıyor. Doğru aydınlatma için doğru seçim yapmanız şart. Bu nedenle galerimizde yer alan Lumini modern aydınlatma ürünlerini görmenizi kesinlikle istiyoruz. Galerimizi tıklayın ve muhteşem avize modellerine yakından bakın.

 

Bir önceki yazımız olan Nostaljik Resim Çerçeveleri başlıklı makalemizde dekoratif resim çerçeveleri, en güzel resim çerçeveleri ve nostaljik resim çerçevesi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Ev Dekorasyon

Yükleniyor..