Oturma Odası , Salon

Salon Dekorasyonunda Zarif Uygulamalar

Bir önceki yazımızda dekorasyonda en önem verilen mekanın salon ya da oturma odası olduğundan bahsetmiştik. Çünkü salonunuz ya da oturma odanız en dikkat çeken, merak edilen, gösterişli ve aynı zamanda da günün modasına göre döşenmiş olması istenen mekandır. Bu nedenle her geçen gün daha güzele nasıl ulaşılabilir, tüketicinin beklentilerine nasıl cevap verilir gibi sorulara yanıtlar aranmakta, zarafet ve estetik ile moda yaklaşımların bir uyum içerisinde sergilenebildiği kombinler, uygulamalar hayata geçirilmektedir.

Özellikle bu sene ve muhtemelen önümüzdeki bir kaç sene de beğeni toplayacak salon dekorasyonuna dair dekoratif uygulamalara gidilmekte ve günün moda renkleri ve trendleri farklı tarzlarla harmanlanarak oldukça güzel dekoratif seçimler tüketicinin beğenisine sunulmakta. Daha çok bu sezon duvar renkleri ve duvar uygulamaları öne çıkmakta. Bu renkleri hareketlendirecek yumuşak hatlı, rahat ve konforlu, renkli, canlı modern mobilyalar ile sade fakat etkileyici süs unsurları ile bütünleştirilerek en güzel salon dekorasyonuna imza atılmakta. Özellikle de aydınlatma seçimlerinde ilginç, sıradışı, modern aydınlatma elemanları göze çarpmakta, üç boyutlu duvar kağıtları dikkati çekmekte, aksesuar seçimlerinde kalabalıklıktan uzak durularak daha sade süslemeler öne çıkmakta.

Galerimizde sizin de salonunuzda uygulayabileceğiniz modern salon dekorasyon örnekleri ile sıradışı salon dekorasyon örnekleri yer almakta. Fikir edinmek için galerimizi tıklayabilir ve siz de salonunuzda rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir dekorasyon için ilham alabilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.