Ev Tekstili

Cottage Stil Tekstil ile Doğal ve Sağlıklı Yaşayın

Sağlık herşeyin başıdır denir, doğa dostu olunması gerektiği söylenir ama nedense doğaya hakettiği özen ve ilgi gösterilmez, sentetik, plastik kullanımına farkında olmadan yönelim gösterilir. Oysa ev dekorasyonunda sizin sağlığınıza önem veren ve tüm tekstil ürünlerinin doğal malzemelerden üretildiği, sizin hayatınızı ve çevrenizi tehdit etmeyen ürünlerden de seçebilirsiniz. Cottage tarzı ev dekorasyonu ile doğayı evinizde canlandırabilir ve pastoral bir mekan elde edebilirsiniz. Cottage stil denilince aklımıza bir yazlık ev, kır evi getirebiliriz. Tekstil ürünlerinin de keten ve pamuklu kumaşlardan üretildiği, doğal malzemelerin kullanıldığı bir mekanda samimi ve sıcak sohbetlere imza atabiliriz.

Cottage tekstil daha çok pastel ve toprak tonlarla karşımıza çıkmakta ve yalın desenler bazen de doğanın renklerini ve çiçeklerini yansıtan çalışmalarla hayranlık uyandırmakta. Koton ürünlerin organik olanlarını dilerseniz çocuğunuzun odasında rahatlıkla kullanabilir ve güvenilir olduğundan emin olabilirsiniz.

Galerimizi tıklayarak sizin için seçtiğimiz Koton nevresim takımlarını, yatak örtülerini ve pikeleri inceleyebilirsiniz. İşte modern Cottage Stil tekstil ürünleri.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.