Banyo

Vanucci Muhteşem Banyo Tasarımları

Written by Secret

Banyo dekorasyonunda ferahlık, rahatlık, sadelik ve huzur arıyorsanız Vanucci modern banyo modellerini görmelisiniz. Vanucci‘nin doğadan ve sudan esinlenerek tasarlamış olduğu Lavigne, Goccia, Mare, Rosa, Alveo, Pioggia, Dalia, Flutto, Pietra, Loto, Foglia. Fiume, Fontana ve Sirena banyo modelleri dekorasyonda çığır açıyor. Farklı çizgilere sahip olan, konforlu ve özel tasarım Vanucci banyolar klasik banyo algısının dışında içeriklere sahipler. Ülkemizde Sinpaş Grubu’nun iştirakçisi olarak tasarımlarını sergileyen Vanucci, fonksiyonel modelleri ile banyolarda düzenli bir görünüm, rahat ve ferah bir ortam yaratıyor. Tarz sahibi olanların tercihi olan Modern Vanucci Banyo Modelleri düz hatlara sahip  sade modellerden oluşuyor. Her geçen gün adından daha fazla söz ettiren Vanucci banyo modelleri banyolara güzellik katıyor. Her modelde yalınlık ve işlevselliğin ön planda tutulduğu muhteşem Vanucci banyolar, masif, doğal ahşap kaplama, lake, laninata ve cam gibi malzemeler kullanılarak üretillmiş ve kullanışlı detaylar ile renklendirilmiş. Galerimizi tıklayarak Vanucci Banyo Modellerini yakından inceleyebilir ve ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İşte Vanucci Banyolar…

Vanucci Banyo Modelleri (10)

Vanucci Banyo Modelleri (11)

 

Bir önceki yazımız olan Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde küçük banyo dekorasyon fikirleri ve modern küçük banyo dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..