Ev Dekorasyonu

Yeni Trend Polimerik Zemin Kaplama Örnekleri

Written by Secret

Sizleri son zamanların en ilgi çeken, gittikçe ev dekorasyonunda yaygınlaşan ve sıradışı bir dekorasyonu sahip olmak isteyenlerin tercih edeceği üç boyutlu zemin kaplamaları ile tanıştırmak istiyoruz. Polimerik zemin kaplama uygulamaları ile büyülü bir mekan elde edebilir, kendinizi farklı bir mekanda hissedebilir ve rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Üç boyutlu zemin kaplama olarak da tanımlayabileceğimiz polimerik zemin kaplama, üç boyutlu yüksek çözünürlüklü, kaliteli baskılar ile zeminlere, duvarlara, tavanlara epoksi boyalar ile yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamayı evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Yatak odası zemininde uygulayarak masalsı bir mekan elde edebilirsiniz. Mutfağınızda uygulayarak bir denizin ortasında kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.  Yada salon ve oturma odasında çiçek tarlalarında, akvaryumda dolaşabilirsiniz.

2015 trendi polimerik zemin kaplamalar ile evinizde muhteşem bir dekorasyona imza atabilir ve hayranlık uyandırabilirsiniz. Üç boyutlu zemin kaplamalar kesinlikle çizilmez, kırılmaz ve yırtılmaz özellikleri sayesinde son derece dayanıklı olup uzun ömürlüdürler. Kesinlikle görmenizi tavsiye edeceğimiz ve geleceğin dekorasyon anlayışında kendine emin bir yer edinecek olan polimerik zemin kaplama modelleri için galerimizi tıklamanız yeterli. Evinizin tümünde olmasa bile çocuğunuzun odasında, antrede özellikle de banyo dekorasyonunda son derece gösterişli duracak olan üç boyutlu zemin kaplama modellerinin en güzelleri galerimizde. Tıklayınız ve en yeni polimerik zemin kaplama modellerini yakından inceleyiniz.

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.
Ev Dekorasyon

Yükleniyor..