Anasayfa / Banyo / Sıradışı Banyo Lavabo ve Dolap Modelleri

Sıradışı Banyo Lavabo ve Dolap Modelleri

Banyo dekorasyonunuzdan artık sıkıldıysanız ve banyonuzda yeni farklı bir görünüm istiyorsanız size harika fikirlerimiz var. Yeni ve sıradışı banyo lavaboları ve dolapları ile oldukça şık bir banyoya sahip olabilirsiniz. Üstelik sıradışı banyo lavaboları ile banyonuzun tümünde bir değişiklik yapmanıza da gerek yok. Sadece bir lavabo ve dolap ile banyonuzda harikalar yaratabilirsiniz.

Galerimizde sizlere fikir vermesi için son derece sıradışı, farklı, estetik ve yaratıcı banyo lavabo ve dolap modellerine yer verdik. Görsellerimizi incelediğinde size de oldukça değişik görünecek, ilginç ve şık banyo lavabolarını görebileceksiniz. Bazı modellerde doğallığın en yalın halini görebilir, bazı modellerde ahşabın mermer ile muhteşem birlikteliğini izleyebilirsiniz. Özel tasarım ürünlerin de yer aldığı bu muhteşem galeriyi tıklayarak modelleri yakından inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde küçük banyo dekorasyon fikirleri ve modern küçük banyo dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.