Anasayfa / Yatak Odası / Yazlık Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yazlık Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak odanıza ilkbahar ve yaz dekorasyon tarzınızı vermek için fikirler

Bir kırsal evde ya da bir şehir evinde otursanız da, yatak odanıza klasik bir yazlık tarzı verin. Klasik çiçeklerden nötr alanlara ve renk tonlarına kadar her şeyde yazlık yatak odaları yapmak istediğinizde gerçekten herkes için bir dekor fikri var. Aşağıdaki yazlık yatak odası fikirlerimizle, istediğiniz şemayı kendi evinizde kullanabilirsiniz.

Yazlık yatak odası dekorasyon fikirleri arasında, çiçek desenlerinin moda olmadığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Yeniden dönüyorlar, bu yüzden onları, uyanmak için keyif veren parlak ve çiçek açan bir yatak odası yaratmak için kullanınız. Desenli duvar kağıtlarını ise bu tarz yatak odalarında daha dikkatli seçin.Modern görünümü korumaya yardımcı olacak desenler seçin.

Şık bir kır evi fikrini seviyor, ancak biraz daha eksiksiz bir şeyler mi istiyorsun? Nötr renkler sizin için uygun olabilir. İşlenmiş yastıklardan yatak örtülerine kadar dokuları kat kat bir arada kullanabilirsiniz. Yazlık güzel yatak odası için tavan ve kirişler gibi yapısal odak noktaları faydalanmak için yeterince iyidir ve bu da yatak odalarına çok sayıda karakter katmaktadır.

yazlık yatak odası dekorasyonu

yazlık yatak odası dekorasyonu

Güzel bir pembe gibi renk seçin. Muhteşem çiçeklerden esinlenen bir atmosfer oluşturun, bu yatak odanızda yıl boyunca bir bahar hissi uyandırır. Beyaz vurgular yumuşak bir uyum sağlarken, dokolu yüzeyler görünümü sertleştirir. Yatak örtülerinin ve yastıkların katmanları ile konfor üzerineşık bir  yatak odası görünümü oluşturun.

Yazlık yatak odası dekorasyonu için, güneş ışığı çalabileceğiniz rahat bir pencere koltuğu oluşturun.Koyu hardal sarısı ve bir retro perdeler, koltuk yastığı ve minderlerde narin çiçek desenli olanları seçin, böylece çarpıcı kontrastlar sağlarsınız. Ahşap işini parlak beyaz tutun pencere pervazını, yazlık bahçeyi içine getiren tomurcuk halinde vazolar ve çiçeklerle sade bir şekilde düzen yapın.

Cesur olun ve bir sürü çiçek desenini karıştırın. Kumaşlarınızı ararken benzer renklere sahip tasarımlar seçin. Pembe, yeşil ve mavi, yataklarda ve duvar sanatında defalarca tekrarlanabilir.

Yazlık Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri / Galeri

Bir önceki yazımız olan Arke Mobilya Avangarde Yatak Odası Takımları başlıklı makalemizde Arke Mobilya, Arke Mobilya avangarde yatak odaları ve Arke Mobilya yeni koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında wp

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.