Ev Aksesuarları Ev Dekorasyonu

Dekoratif Aynalar Nerede Satılır

Written by Secret

Ayna Dekorasyonunda Yeni Fikirler

Aynalarda gördüğümüz yüzün güzel olması yetmiyor artık. Ekstra bir şekilde bir de baktığımız aynaların da güzel olması gerek. Aynalar hem içeriden hem dışarıdan güzellikleri yansıtan bir nesne olarak her evde en az bir tane bulunan bir süs eşyası. Genelde iş yerinde değilseniz ve evinizde fazla yer yoksa boy aynası yerine küçük ve biçimli aynaları tercih ederiz. Bununla birlikte birçok ayakkabılıkta ve gardıropta da kapaklı boy aynaları mevcuttur.

Ancak değişen ve gelişen dünya estetiği ile birlikte karşısına geçip kendimizi süslediğimiz ve dışarıya hazırladığımız aynaları da süslemek mümkün artık. Her şeyin en güzelini hak eden modern insan ayna dekorasyonunda da bir adım ileri giderek yepyeni buluşlara imza atıyor.

Üçlü Ayna Setleri

Eskiden evlerimizi ve duvarlarımızı birbirinden çok da farklı olmayan tablolar süslerdi. Bu tabloların içeriği pastoral olup hep bir ev, bir dere ve özensizce çizilmiş ağaçlardan oluşan ucuz tablolardı. Artık aynaları tablo niyetine kullanıp güzel kümeler ve estetikler elde etmek mümkün. Üçlü aynalar da yeni moda olmuş durumda. Birbiriyle eşit orantıda ve genelde yuvarlak olan bu aynalar hem işlevsel hem de estetik bir lezzet olarak salonlarda ve antrelerde kendini gösteriyor.

Dekoratif Aynalar Nerede Satılır

Altıgen Aynalar

21.yüzyılda süsün, şatafatın ve dekorasyon denince akla gelebilecek her şeyin bir sınırı yok. Altıgen aynalar da genelde küçük ve birbirine küçük plastik ya da demir bağlarla bağlanmış sevimli ve oldukça şık bir seçenek sunuyor. Üçlü değil de altılı ayna setleri isteyenler bu türden süs eşyalarını evlerinde sergiliyor.

Geometrik Aynalar

Eskiden aynalar düz ve uzun bir biçimdeydi. Ya da kare. Ama artık aynalar dikdörtgen olabildiği gibi üçgen ve oval da olabiliyor. Tamamen tercihe ve göz zevkine göre değişen aynalardan hangi geometri ve simetri size daha cazipse seçim size kalıyor.

Dekoratif Aynalar Nerede Satılıyor?

Tarzınıza ve göz zevkinize göre seçeceğiniz ve satın alabileceğiniz aynaları her türlü dekor ürünleri satan mağazalarda bulmanız mümkün. Bununla birlikte internetten online alışveriş seçeneğini tercih edenler de oturdukları yerden bir tık ile istedikleri aynaları saniyeler içerisinde bakıp alabilirler.

Sırf ayna satan dükkanların da arttığını görüyoruz. Zamanınız varsa aynacı dükkanlarını ziyaret edebilir hem kendinizi hem de evinizde görmek istediğiniz aynaları bu dükkanlarda görebilirsiniz. Aynalar ayrıca çerçeveli, çatılı, halkalı olarak çeşitlilik arz ediyor. Aynanın renkleri ise genelde beyaz ve siyah olarak iki farklı şekilde satışa sunuluyor.

Sizler için derlediğimiz dekoratif aynalar neredere satılır galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

About the author

Secret

1 Comment

  • Yatak odama ayaklı bir ayna modeli bakıyorum ama bir türlü istediğim modeli bulamadım sizden yardım isteyebilirmiyim.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
busysosoispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispy