Bahçe & Balkon

Dekoratif Küçük Süs Havuzu Modelleri

Bir bahçeli eviniz varsa, bahçesi sizin için çok şey ifade ediyorsa, bahçe dekorasyonu sizin için çok önemliyse ve bir de bahçenizde küçük bir süs havuzunuz varsa sizden daha mutlusu, keyiflisi ve özeli yoktur  diye düşünebiliriz. Bahçe dekorasyonunu oldukça güçlendirecek ve etkili kılacak olan bu bahçe havuzlarını tasarlamak ve uygulamak aslında hiç de zor değil. Sizin de yaratıcılığınızı kullanarak biraz da hayal gücünüzü ekleyerek yapabileceğiniz, evdeki eski malzemeleri kullanarak tasarlayabileceğiniz oldukça şirin bir bahçe havuzuna sahip olabilirsiniz. Bahçeniz bir havuz yapmaya uygunsa hiç durmayın ve hemen işe koyulun.

Galerimizde sizlere ilham olacak, fikir verecek oldukça güzel küçük süs havuzu modellerini bulabilirsiniz. Özellikle de doğal taşların kullanıldığı, mevcut materyaller eşliğinde rahatlıkla tasarlanabilecek, rengarenk çiçeklerin çevrelediği küçük süs havuzları ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ya da daha küçük ebatlarda olabilen özel tasarım küçük süs havuzları ile hayallerinizdeki bahçeye sahip olabilirsiniz.

Galerimizi tıklayarak modeller hakkında fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.