Ev Dekorasyonu Oturma Odası , Salon Trend Stil

Dekoratif Poster Fikirleri

Written by Secret

DEKORATİF POSTERLER

İnsanlık tarihinin başlangıcından itibaren barınma en temel ihtiyaçların başında gelir. İnsanoğlu yaşadığı ortamın temiz ve sağlıklı olmasını istemesiyle beraber göze hitap eden sanatsal ruhunu okşayacak güzellikte olmasını ister. Bu da evin mimari yapısıyla sağlanabileceği gibi bazen küçük detayları mimari yapıyla özdeşleşecek dekorlarla sağlanabilir.

Dekoratif detaylar arasında poster modelleri duvar dekorasyonu adına masrafsız ancak göze hoş gelen detaylar arasında yer alabilir. Eviniz artık size sıradan ve basit geliyorsa ve evinizi diğer evlerden ayıracak farklı değişiklikler yapacağınız zaman odanız ve kendi tarzınıza uygun poster modelleri seçmelisiniz. Evde yapacağınız herhangi bir dekorasyon örneğin yatak odasına yaptığınız ile salona yaptığınız dekorasyon aynı olmamalıdır çünkü dekorasyon bulunduğu ortamın ruhunu yansıtmalıdır. Evinize kendi ruhunuzdan kendi fikirlerinizden içinizi ısıtacak bir şeyler katmak istiyorsanız bunun en güzel yollarından biride apaçık dekoratif posterlerdir. Kendi fikirlerinizin yanı sıra dekoratif ile ilgilenen uzman kişiler tarafından da yardım alabilir ve onlara nasıl bir dekorasyon istediğiniz hakkında bilgi vererek kendi istekleriniz doğrultusunda daha profesyonel dekorlara sahip bir evde huzur ve mutluluk içinde oturabilirsiniz. Burada önemli olan dekoratif posterlerin evinizi daha şık ve daha alımlı bir hale getirirken sizin de ruhunuzu yansıtması gerekmektedir.

Dekoratif Poster Fikirleri

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odanızı diğer odalardan ayıran bir özelliği sadece size ve eşinize ait bir alan olmasıdır. Bu yüzden eşinize ve size ait olan farklı fikirler yansıtabilir ve uygulayabilirsiniz. Hatta eşinizle beraber dekoratif objeler seçerek beraber eğlenceli vakitler geçirebilir ve bir ömür aynı yastığa baş koyacağınız odada sadece sizin istediğiniz ortamın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Mesela düğününüze ait seçtiğiniz birbirinden güzel fotoğraflar veya her gördüğünüzde yüzünüzde bir tebessüm bırakacak nostaljik fotoğraflardan oluşan posterler sizin için ideal bir seçim olacaktır hem geçmişinizi hatırlatarak içinizi ısıtacak hem de dekorasyonunuza farklılık katacaktır.

Antre Dekorasyonu

Çoğu kişi bilmese de antre Fransızcada giriş demektir. Bir evi dekore etmek istiyorsanız kesinlikle unutmamanız gereken tek yer antre olmalıdır çünkü evinizin girişi o atmosferi yansıtabilecek en uygun alanlardan bir tanesidir. Bu yüzden mutfağınızda veya salonunuzda özenerek seçmiş olduğunuz dekoratif objeleri antrenize özen göstermeyerek değer kaybettirmemelisiniz. Çoğumuz bu girişte sadece ayakkabılık ve ya portmanto kullansak da dekoratif posterler için oldukça uygun alanlardır. Bu alanlar eve gelen misafirinizi ilk karşılayacak ve onlara eviniz hakkında ilk izlenimlere sahip olmalarını sağlayacak yerlerdir. Evinizin ilk adım atılan yer olan zemin ile aksesuarlarınız arasında bir renk uyumu yakalamak hoş görünümü oldukça artıracaktır.

Mutfak Dekorasyonu

Eğer mutfağınızın çarpıcı ve hoş bir görünüme sahip olmasını diliyorsanız renkli ve model tarzı değerlendirebilirsiniz. Örneğin daha mutfağınızın hem temiz hem hoş görünümü sağlamak istiyorsanız ocağınızın arkasına ya da ankastrenizin altına koyabileceğiniz bir meyve detaylı poster kullanabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz dekoratif poster fikirleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.