Ev Tekstili

En Güzel Bornoz ve Havlu Modelleri

Güzel bir banyodan sonra yumuşacık bir bornozun keyfine diyecek yoktur. Gündelik hayatımızın bir parçası olan kullanışlı havlu ve bornoz modelleri şimdi en ünlü tekstil firmaların koleksiyonlarında yerlerini alarak beğenilerinize sunulmuş durumda. Erkek, kadın, çocuk ve bebekler için özel olarak tasarlanarak üretilen kaliteli ve modern havlu ve bornoz setleri bir çok desen ve renk çeşidi ile banyolarımızda yerlerini çoktan aldılar bile. Yumuşacık dokuları, dayanıklılıkları ve solmayan renkleri ile en güzel havlu ve bornoz modelleri galerimizde.

Özdilek, Sarev, Soley, Karaca, Cotton box, İstikbal, English Home ve Belinda gibi ülkemizin en ünlü tekstil markalarının 2018 Bornoz ve Havlu Modelleri için galerimizi tıklayınız.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.