Trend Stil

İskandinav Tarzı Ev Dekorasyonu

Eviniz için modern bir dekorasyon tarzı arıyorsanız İskandinav tarzı dekorasyonu tercih edebilirsiniz. Bu tarz evinizde ferah ve konforlu mekanlar oluşturmanız için ideal bir seçenektir. İskandinav tarz dekorasyon temelde fonksiyonel ve rahat mobilyalar kullanarak, ışık ve görselliğin uyumunu yakalamak, modern ve geleneksel yaklaşımları ustalıkla harmanlamak, dekorasyonu küçük aksesuarlarla tamamlamak olarak özetlenebilir. Dekorasyon tarzları arasında en ferah tarz olan İskandinav tarzı dekorasyonda öncelikle duvarların ve tavanların beyaz renkte olması gerekir. Çünkü bu renk size her çeşit ve her renk mobilyayı seçmek için bir fırsat verir. Tuğla görünümlü duvarlar ve paneller İskandinav tarzı dekorasyonda oldukça popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Aydınlatma da ise daha çok yuvarlak ve büyük bir avize tercih edilmektedir. İskandinav tarzı dekorasyonda mobilyalar beyaz renklerde olup renkli, canlı minderler ve aksesuarlarla desteklenmektedir.

Rahatlığına düşkün olanların, gözü yormayacak renk ve mobilyaları tercih edenlerin, sade ama tarz bir dekorasyona sahip olmak isteyenler için iskandinav tarzı dekorasyon örneklerini içeren bir dosyayı galerimizde bulabilirsiniz. Galerimizi tıklayarak bu asil tarza ait dekorasyon fikirlerini inceleyebilir ve İskandinav stil dekorasyonu siz de evinizde uygulamak için fikir edinebilirsiniz. İşte İskandinav tarz dekorasyon örneklerine ait fotoğraflar.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.