Mutfak

Yeni Dekorasyon Trendi: Ahşap Mutfak Mobilyaları

Ahşap mutfak modelleri yeniden trend oluyor. Özellikle 2017 Dekorasyon trendlerinde ahşap mutfak mobilyaları çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Geçen sezonlarda beyaz mobilyalar daha çok modayken bu yıl ahşaba olan ilgi oldukça arttı. Bir klasik olan ahşap mutfak mobilyaları ile sizde mutfağınızı yeniden dekore edebilirsiniz.Özellikle yeni evlenecek olanlar bu klasik ve lüks şıklığı mutfaklarında kullanmayı düşebilirler.

Mutfaklar evin kalbidir, yemek hazırlamanın yanı sıra tüm aileyi bir arada tutan en özel alanlardan biridir.Seçtiğiniz güzel bir dekorasyon ile mutfaklarınız daha sıcak ve konforlu hale getirebilirsiniz.Özellikle Ahşap mutfak mobilyaları mutfağınızı daha sıcak ve şık gösterecektir.Son yıllarda daha çok beyaz renk mutfak dekorasyonu yükselişte olsa da 2017 yılında ahşap modeller daha da popüler oluyor. Özellikle 1980’li ve 1990’lı yıllarda çok popüler olan ahşap mutfak mobilyaları bu yıl tahtına yeniden oturuyor.

Ahşap mutfak mobilyaları ile sıcak ve tarz mekanlar

Aynı zamanda ahşap mutfak mobilyaları sağlamlığı ve kolay temizlenmesi nedeniyle kullanım kolaylığı da sağlıyor. 2017 Yılında tasarlanan ahşap mobilyalar klasik dekorasyon stilinden ziyade modern ve sade modelleri ile tekrar güncelleniyor. Özellikle ahşap ve beyaz renk bir arada kullanılarak bambaşka bir şıklı kazanıyor.  Özellikle country dekorasyon tarzı için kullanılan beyaz ve ahşap mobilyalar daha çok beğeniliyor.

ahşap mutfak mobilyaları

ahşap mutfak mobilyaları

Ahşabın tüm tonlarını mutfak dekorasyonunuz da kullanabilirsiniz. Eğer küçük bir mutfağınız varsa ahşap mobilyaları seçerken daha açık tonlarını tercih etmelisiniz. Açık renkler mutfağınızı daha ferah gösterecektir. Eğer geniş mutfağa sahipseniz mutfak adası da daha kolaylık ve şık bir stil sağlar. Yüksek bar taburelerini ise ahşap ve rustik tasarımlarda seçmeniz mutfağınıza harika bir etki getirecektir.

İlgili: Yeni Trend Ahşap Yemek Masası Modelleri

Ahşap mutfak mobilyaların aydınlatma kısımları ile de mutfağınızın ambiyansına ek bir dokunuş verecektir. Ferforje, bakır ya da sarkıt lambalar ile bu mutfağınızı tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda rustik tarz raf seçimleri ve taş duvar dekorasyonu ile ahşap mutfak mobilyalarınızda doğal bir etki yakalayabilirsiniz.

Ahşap Mutfak Mobilyaları / Galeri

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.